Wypożyczalnia busów w Łodzi

Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń: 533 534 868

Wypożyczalnia busów – Łódź

Odpowiadając na zapotrzebowanie – zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych zamieszkujących Łódź, oferujemy wynajem busów oraz samochodów dostawczych bez limitu kilometrów. Zapraszamy do skorzystania z opcji wynajmu długoterminowego i rozwijania własnego biznesu, bez konieczności martwienia się o serwis auta.

Tani wynajem busów w Łodzi

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości usług oferujemy dostęp do bogatej floty nowoczesnych, komfortowo wyposażonych samochodów dostawczych do 3,5 tony. Aby prowadzić takie auto, wystarczy prawo jazdy kategorii B. Dostępne w naszej ofercie modele gwarantują bezpieczny i komfortowy przewóz towarów lub osób, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy zarówno auta przystosowane do przewozu ładunków, jak i wygodne, 6, 7, 8 oraz 9-osobowe busy na wynajem krótko- lub długoterminowy. Aby skorzystać z naszej oferty, nie jest wymagane posiadanie prawa jazdy – w każdej chwili mogą Państwo wypożyczyć pojazd z kierowcą.

Czytaj więcej

Oferta wynajmu busów dla firm

Atrakcyjny cennik, jasne i przejrzyste warunki wynajmu, brak limitu kilometrów – odpowiadając na potrzeby współczesnych przedsiębiorców, oferujemy wynajem samochodów dostawczych dla firm. To doskonała opcja zarówno dla firm, które dopiero wchodzą na rynek oraz chcą ograniczyć koszty prowadzenia działalności, jak i dla podmiotów działających w branży działają od lat potrzebujących zwiększyć stan posiadanej floty do obsługi nowych – stałych lub sezonowych zleceń. Zamieszkując Łódź lub okolice, mogą Państwo wynająć auto oraz nie przejmować się jego serwisem, ubezpieczeniem, ani wymianą opon na zimę – wszystkim tym zajmujemy się my.

Najważniejsze korzyści z wynajmu busa dla firmy:

 • brak konieczności inwestowania w zakup nowego lub używanego pojazdu,
 • stała, miesięczna rata w przypadku najmu długoterminowego,
 • brak formalności typowych dla kredytu lub leasingu samochodowego,
 • brak obciążeń kredytowych dla firmy,
 • możliwość wliczenia opłaty za wynajem busa do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej,
 • procedury i formalności ograniczone do minimum,
 • dostęp do nowoczesnej floty pojazdów.

Wypożyczenie busa – oferta dla osób prywatnych

Z oferty wynajmu aut dostawczych można skorzystać również, nie prowadząc działalności gospodarczej. Jeśli mają Państwo do przewiezienia większy ładunek lub potrzebujesz przestronnego auta na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi, zapraszamy do nas! Klientom indywidualnym nasza wypożyczalnia busów oferuje atrakcyjny cennik oraz uproszczoną procedurę wynajmu aut dostawczych do 3,5 tony. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby w zakresie użytkowania pojazdów, proponujemy wynajem krótkoterminowy lub wypożyczenie samochodu na długi okres – od paru miesięcy do nawet kilku lat.

Podstawowe zalety takiego rozwiązania to m.in.:

 • brak konieczności wynajmowania taksówki bagażowej do transportu większych ładunków,
 • wynajem busów w opcji z kierowcą,
 • pewność otrzymania auta niezależnie od zdolności kredytowej czy sytuacji materialnej,
 • proste zasady, atrakcyjne ceny, możliwość podstawienia pojazdu w dowolne miejsce na terenie Łodzi,
 • dostęp do usługi wynajmu bez konieczności prowadzenia firmy,
 • kompleksowa obsługa serwisowa, techniczna i ubezpieczeniowa pojazdu po stronie wypożyczalni.

Wynajem długoterminowy – kiedy? Dla kogo?

Klientom zamieszkującym Łódź i potrzebującym stałego dostępu do parku samochodowego bez inwestowania w zakup pojazdu, polecamy skorzystanie z usługi wynajmu długoterminowego. Stanowi on optymalne rozwiązanie również wówczas, gdy zdolność lub historia kredytowa nie pozwalają na sfinansowanie pojazdu leasingiem lub kredytem. Nasza wypożyczalnia busów zapewnia szeroki wybór aut dostawczych na wynajem trwający od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Przez cały czas obowiązywania umowy wynajmu, użytkownik nie przejmuje się przeglądami technicznymi, serwisem opon ani pozostałymi obowiązkami wynikającymi z posiadania auta, ponieważ od początku do końca wypożyczenia wszelkie te czynności znajdują się po naszej stronie.

Kiedy i dla kogo wynajem krótkoterminowy?

Oprócz wypożyczenia długookresowego oferujemy również wynajem busów o charakterze krótkoterminowym. To idealna usług dla osób, które potrzebują większego auta na kilka dni lub godzin. Do zalet takiego rozwiązania należą m.in.: brak minimalnej długości wynajmu, konkurencyjne stawki, dostęp do większości pojazdów „od ręki” czy możliwość przedłużenia najmu w dowolnym momencie.

Ile kosztuje wynajem busa w Łodzi?

Spośród największych polskich metropolii, Łódź jest jednym z tych miast, w którym rynek wynajmu samochodów rozwija się bardzo dynamicznie. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów oraz dążąc do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, gwarantujemy przystępne ceny wynajmu, dopasowany do Państwa możliwości i indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy, że ustalona wysokość raty wynajmu nie wzrośnie w trakcie obowiązywania umowy. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, korzystających z dogodnych warunków wynajmu busów. Serdecznie zapraszamy.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Usługa Cena
Wynajem Busa (bez kierowcy ) od 150 zł/doba
Wynajem Busa ( z kierowcą) od 450 zł/doba

Skontaktuj się z nami!