Wypożyczalnia aut luksusowych w Łodzi

Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

ZADZWOŃ: 533 534 868

Auta luksusowe na wynajem – Łódź i okolice

Firma Tomson oddaje do Państwa dyspozycji szeroką ofertę luksusowych samochodów przeznaczonych do wynajmu krótkoterminowego. Wśród poszczególnych propozycji naszej wypożyczalni odnajdą Państwo samochody wielu prestiżowych marek, produkujących pojazdy klasy premium. Auta te prezentują się niezwykle elegancko oraz wyposażone są w liczne udogodnienia uprzyjemniające podróż. Ponadto podlegają one regularnym, a przy tym wnikliwym kontrolom technicznym, dzięki czemu zawsze są w pełni sprawne i w idealnym stanie wizualnym.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i klientów biznesowych. Nasza oferta dostępna jest na terenie całej Łodzi oraz w obrębie wielu miejscowości zlokalizowanych w jej bliskim sąsiedztwie.

Luksusowe auta do ślubu

Ślub uważany jest powszechnie za jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu człowieka. Podczas tego szczególnego dnia para młoda rozpoczyna nowy rozdział, który stanowić będzie początek ich dalszego, wspólnego życia. Aby ta chwila była dla nich w pełni wyjątkowa, należy zadbać o wszelkie szczegóły związane z ceremonią, w tym również właśnie o odpowiedni transport. Wynajęcie luksusowego samochodu to doskonałe rozwiązanie, aby uwznioślić ślub, zrobić dobre wrażenie na bliskich i członkach rodziny, a także aby nadać powagi całemu wydarzeniu.

Czytaj więcej

W wypożyczalni Tomson oferujemy Państwu pojazdy wyjątkowe, z którymi stworzenie właściwego klimatu podróży ślubnej będzie niezwykle proste. Mogą to być piękne oraz gustowne kabriolety – idealne na ciepłe, pełne słońca dni – lub stylowe limuzyny o długich maskach, dużych reflektorach i świetnie prezentujących się szprychowych felgach, które nadadzą nieco sportowego charakteru. Całość może wyglądać jeszcze bardziej unikalnie poprzez zastosowanie atrakcyjnej dekoracji, którą możemy wykonać wedle własnego projektu lub wizji przedstawionej nam przez klienta.

Auta luksusowe na inne okazje

Nasza wypożyczalnia specjalizuje się przede wszystkim w wynajmowaniu luksusowych aut na uroczystości ślubne, zapewniając parze młodej wysokiej klasy transport, odpowiedni, aby uczcić tę wyjątkową ceremonię. W praktyce jednak klienci korzystają z naszych samochodów na różne sposoby, przy okazji różnych wydarzeń.

Bogata oferta pojazdów dostępnych do wypożyczenia od firmy Tomson pozwoli Państwu z powodzeniem odnaleźć dla siebie auto odpowiednie na wieczór panieński lub kawalerski, chrzciny i komunię, studniówkę czy też prestiżową imprezę firmową. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z nich, aby odebrać ważną osobę z lotniska, dworca lub z innej lokalizacji, a także w celach związanych z organizacją przedsięwzięć muzycznych, reklamowych oraz filmowych. Duży wybór proponowanych przez nas na wynajem aut luksusowych daje Państwu olbrzymią dowolność w zakresie ich możliwego przeznaczenia.
Jeśli zatem zainteresowała Państwa możliwość podjęcia współpracy z naszą wypożyczalnią, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy do Państw dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Usługa Cena
Wynajem samochodów luksusowych np. (Audi A8, Mercedes CL) od 400 zł / doba

Skontaktuj się z nami!