Pomoc drogowa w Łodzi

Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dlaczego warto korzystać z usług pomocy drogowej?

Biorąc udział w ruchu drogowym, kierowca jest za każdym razem narażony na ryzyko zajścia nieprzewidzianych okoliczności, które mogą postawić go w bardzo trudnym położeniu. Czasem będą to drobne usterki, z którymi poradzi sobie we własnym zakresie, a niekiedy poważniejsze awarie wymagające wizyty w warsztacie lub interwencji fachowca na miejscu, ze względu na utratę mobilności pojazdu. Z uwagi na możliwość wystąpienia takich sytuacji, dobrą praktyką jest posiadanie w swoim telefonie numeru do sprawdzonej, rzetelnej i działającej całodobowo firmy zajmującej się auto pomocą.

To tanie rozwiązanie w porównaniu do korzystania z usług pierwszej znalezionej w internecie lawety. W zależności od specyfiki zdarzenia kompleksowa pomoc drogowa może nie tylko odholować pojazd do warsztatu, ale również naprawić usterkę na miejscu, pozwalając kierowcy na szybki powrót do swoich bieżących zadań.

Czytaj więcej

Jeśli chodzi o Łódź auto pomoc najczęściej koncentruje się na usuwaniu awarii w postaci pękniętych lub nieszczelnych opon, uszkodzonych immobiliserów i autoalarmów oraz na pomocy w przypadku wystąpienia sytuacji takich jak rozładowany akumulator czy brak paliwa. To drobne problemy, które jednak bardzo często uniemożliwiają kierowcy dalsze korzystanie z samochodu.

Profesjonalna pomoc drogowa udzieli każdemu klientowi wsparcia także w ramach poważniejszych spraw. Wówczas na miejsce określonego zdarzenia przyjechać może mechanik w mobilnym serwisie samochodowym, który zajmie się przywróceniem auta do stanu używalności od ręki, w wielu sytuacjach umożliwiając kierowcy szybki powrót do dalszej podróży.

Lawetka.pl – profesjonalna pomoc drogowa Łódź i okolice

Firma działa na terenie Łodzi oraz jej okolic, oferując rzetelną auto pomoc, a także możliwość holowania pojazdów w trybie 24h/7. Nasz zespół dysponuje wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję klientów ze świadczonych przez nas usług. Na używane zaplecze sprzętowe składają się liczne, a przy tym mocno zróżnicowane narzędzia oraz nowoczesne i niejednorodne pojazdy holownicze, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się zleceń niemal dowolnego rodzaju.

Spośród dostępnych usług całodobowych wymienić można m.in.

 • usuwanie pojazdów z miejsca wystąpienia określonego zdarzenia lub – jeśli nie istnieje taka możliwość – ich zabezpieczanie w jego obrębie,
 • holowanie oraz transport lawetą samochodów na terenie Łodzi i okolic (kosztami zostanie obciążony sprawca wypadku), a także przewóz w ramach auto assistance,
 • wyciąganie pojazdów z rowów oraz przywracanie mobilności w przypadku zakopania lub unieruchomienia na skutek innych sytuacji,
 • przechowywanie samochodów powypadkowych, niemobilnych i zepsutych w obrębie dedykowanego do tego celu parkingu,
 • wymianę kół w pojazdach ciężarowych, dostawczych lub osobowych także w przypadku zapieczonych śrub,
 • ponowny zapłon pojazdów z rozładowanymi akumulatorami,
 • drobny serwis realizowany bezpośrednio w miejscu wystąpienia problemu, bez konieczności transportowania auta do warsztatu,
 • skuteczną pomoc drogową w różnego rodzaju sytuacjach awaryjnych, która obejmuje mogącą obejmować np. wypompowywanie paliwa w przypadku zatankowania jego nieodpowiedniego typu, dowóz paliwa pod wskazany przez klienta adres, otwieranie zablokowanych zamków pojazdu, czy też uruchamianie samochodów w trybie awaryjnym.

Auto pomoc 24h – pozostałe zalety współpracy

Oprócz nowoczesnego zaplecza sprzętowego, bogatej oferty usług i wysokokwalifikowanego personelu możemy pochwalić się również uczciwym, elastycznym oraz spersonalizowanym podejściem do klientów. Do naszych głównych atutów w tym zakresie zaliczyć należy:

 • całodobową obsługę klientów, obejmującą nie tylko dni powszednie, ale również wszystkie soboty, niedziele i święta,
 • przejrzysty cennik bez ukrytych opłat,
 • jedne z najtańszych usług na terenie Łodzi i miejscowości z nią sąsiadujących,
 • dyspozycyjność oraz błyskawiczne reagowanie na otrzymywane zgłoszenia,
 • nastawienie na interes klienta, zawsze informujemy zarówno o rozwiązaniach możliwych do najszybszego wdrożenia, jak i tych, które będą relatywnie tanie, ale mogą pochłonąć więcej czasu,
 • możliwość dojazdu pod dowolny adres zlokalizowany w Łodzi lub miejscowościach ościennych,
 • wiele różnych form kontaktu obsługiwanych przez nasz personel 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Jeśli zatem zainteresowała Państwa przedstawiona oferta, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do zachowania naszych danych kontaktowych na okoliczność pojawienia się w przyszłości problemów z Państwa samochodem. W przypadku chęci uzyskania pomocy w trybie pilnym rekomendujemy najszybszą formę kontaktu, czyli telefon pod numer naszego serwisu. Ze swojej strony obiecujemy podjęcie natychmiastowej reakcji, a w razie wystąpienia potrzeby także profesjonalne wsparcie zdalne do momentu pojawienia się na miejscu naszego pracownika. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Napisz do nas!

Zapoznaj się z naszym cennikiem

 

Usługa Cena
Dowóz paliwa na terenie łodzi od 70 zł
Rozładowany akumulator od 70 zł
Wymiana Koła od 70 zł
Diagnostyka samochodowa od 100 zł

Wynajem samochodów osobowych – cennik

 

Usługa Cena
Wynajem samochodów ekonomicznych np. (Skoda Fabia, Dacia Logan) od 120 zł/doba

MIAŁEŚ WYPADEK LUB KOLIZJĘ?

A MOŻE TWOJE AUTO ODMÓWIŁO CI POSŁUSZEŃSTWA?

szybko. tanio. niezawodnie.

Zobacz także

Wynajem busów i wypożyczalnia lawet